Wspieramy prawdziwego Białego Misia w Zakopanem

0
386

Wspieramy prawdziwego Białego Misia w Zakopanem popieramy akcję Radia Alex!

W Zakopanem, sercu polskich Tatr, trwa gorąca debata na temat prawdziwego Białego Misia. Wieloletnia tradycja robienia pamiątkowych zdjęć na Krupówkach jest zagrożona przez “farbowanego misia”, który nagabuje i zaczepia przechodniów. Ten arogancki i agresywny osobnik od lat łupi nieświadomych turystów z pieniędzy.

Jak podkreśla Maciej Pałahicki redaktor naczelny Radia Alex organizator sobotniej akcji „prawdziwy Biały Miś, czyli pan Marek Zawadzki, jest tylko jeden. To on zawsze jest uprzejmy, dowcipny i nikogo nie nagabuje. To właśnie on powinien kojarzyć się z wizerunkiem Zakopanego. Dlatego zachęcamy wszystkich do wsparcia prawdziwego Białego Misia!”

W sobotę o godzinie 12:00 przy “oczku wodnym” na Krupówkach spotkajmy się z panem Markiem Zawadzkim. Zróbmy sobie z nim pamiątkowe zdjęcie i niech to idzie w świat, pokazując, jakie naprawdę jest Zakopane!

Akcję wspierają nie tylko media, ale także lokalne firmy m.in.: Javorina zrobi kanapki, Tatrzańska Spiżarnia będzie częstować herbatą, a Ogrody Ryś oferują darmowe bratki.

To dopiero początek wspaniałej zabawy, którą razem możemy stworzyć! A zatem: wspieramy prawdziwego Białego Misia w Zakopanem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here